Blog/

O prezentaci, o inspiraci, o legraci. Pro každého, koho zajímá jak se prodat v architektuře.

Chytrá vizualizace – Mezi parkem a městem

2016/11/29 / Chytrá vizualizace

Po každém kurzu se klientů ptáme na jejich pocit z kurzu. Jejich postřehy nám pomáhají stále vylepšovat zážitek i užitek z našich služeb. Zachovat to, co je důležité, vyvíjet co je potřeba i nacházet sílu a pokračovat dál. Děkujeme! Dnešní blog je věnován Pavlovi, Jurajovi, Markétě, Tereze, Ivetě, Lence i Lukášovi. Ti tentokrát vizualizovali příběh kolem mediatéky na Malé straně při Kampě. Iveta…

Více uvnitř →

Kurz Efektivní diagramy. Kde dva programy vládnou…a není to Photoshop.

2016/11/24 / Efektivní diagramy / Kurzy / Pro studenty

Chcete se věnovat tvorbě, ne programům. Na základě všech těchto předpokladů vzniklo kombo, které v 99% stačí pro efektivní průběžnou ucelenou nadstandardní prezentaci:

Pod pokličkou kurzu Krásná situace verze 3.0

2016/11/09 / Krásná situace / Kurzy

Na tento kurz většinou chodí lidé, až když vyzkouší náš kurz Chytrá vizualizace a trochu si usadí své nové vědomosti. Ani tentokrát

Chytrá vizualizace – Ve vinotéce na francouzských kopcích

2016/11/01 / Chytrá vizualizace / Kurzy

Hodně se soustředíme na vylazení našeho nejoblíbenějšího produktu kurzu Chytré vizualizace. Upgradovali jsme sešity téměř do učebnic a také s každým kurzem optimalizujeme osnovy, abyste se naučili vždy jen to nejdůležitější.

Chytrá vizualizace – Příběhy z pivovaru

2016/10/06 / Kurzy / Život visuin

Chytrá vizualizace po X, ale vždy jiná. Díky lidem, kteří se jí účastní a díky tématům, kterými si zadání vždy modifikujeme. Nejlépe se totiž tvoří, když máte k zadání nějaký vztah. Tentokrát se naše budova proměnila v pivovar s návštěvnickým centrem a každý kurzista si mohl scénu pojmout po svém. 

Jak prezentovat / stylizovat architektonický prostor

2016/08/19 / Inspirace / Pro pracující / Pro studenty

Častý dotaz aneb úkol, který by měl každý architekt ovládat, ale s příchodem počítačů se na tuto zručnost postupně zapomíná. Věříme však,  že ruční kresba a zjednodušování tu bude mít navždy místo a tím víc, čím složitější budou projekty a budovy. Ve skriptách Architektonická a urbanistická tvorba od Kavan Trnkus z roku 1974, se tomu velice podrobně věnují. Tak se na to…

Více uvnitř →

Proč zrovna MAC na architekturu? 

2016/08/10 / Pro pracující / Pro studenty

Pro koho jsou tyto řádky? Tento článek je určen pro studenty, kteří se dostali na školu, kde budou zcela jistě potřebovat přenosný počítač, ale i pro ty studenty, kteří se chystají na upgrade.

Chytrá vizualizace. 14 hodin radosti s Photoshopem

2016/07/14 / Kurzy / Pro studenty

V letním tempu Určitě to znáte, když se Vám v létě nechce nic dělat a jen odpočívat. Tak tady to dnes bude právě o těch, kteří jedou ješte pořád na vlně studia a vzdělávaní.

Jiná cesta za vizualizací

2016/07/08 / Inspirace / Krásná situace / Pro studenty

Znáte to, když chcete udělat vizualizace ke svému projektu, ale nemáte domyšlené materiály, či určité detaily projektu? Máte pocit, že nemáte co prezentovat? S rendrováním si nerozumíte a mnoho hodnotitelů pak hodnotí spíš vaši formu než obsah?

 

Copyright 2012-2016 © Visuin
Kopírování, publikování nebo další šíření obsahu webu
jen s písemným souhlasem. Všechna práva vyhrazena.

Zóna Zdrojů      O Visuin       Obchodní podmínky       Kontakt